fbpx
Scroll Top
henna kulmuhooldus

KAUNIS JA KAUAPÜSIV HENNA KULMUHOOLDUS

Kulmud ja ripsmed on oluline osa meie iseloomust, luues näole kauni raami. Hennaga toonimine on nahale ohutu, tulemus jääb väga kaunis ja naturaalne ning värv püsib kauem.

Oleme väga valivad uute sarjade suhtes, eelkõige peavad tooted olema naturaalsed, looduslikud ja ohutud organismile. Sellepärast valisimegi Bio Henna kulmuvärvid, kuna need on ohutud ja loodusliku koostisega ning heaks alternatiiviks keemilistele värvidele. See on vegan sõbralik ja vaba peroksiidide aktivaatoritest, muutes selle sobilikuks tundlikule nahale.

Henna kulmuhooldus on hea valik neile, kellele keemilised värvid tekitavad allergilise reaktsiooni. Toonimine on efektiivsem ja tulemus jääb matt ja kohevam, kui keemilise värvimise puhul. Traditsiooniline kulmuvärv värvib karvad efektiivselt, kuid henna toonib väga hästi ka nahka.

Ohutusest:
 • Kasutame kulmuhoolduses Bio Henna Premium tooteid.
 • Kõik värvid sisaldavad loodulikke komponente – pulbrid on valmistud kuivatatud henna lehtedest.
 • Pulbri värvipastaks segamisel kasutatakse vett.
 • Pulbrid ei sisalda PPD-d (paraphenylenediamine) – see on tugev allergeen, vees ja piirituses lahustuv värvaine, mida kasutati kulmude ja ripsmete värvimiseks veel Nõukogude Liidu ajal.
Eelised:
 • Henna soodustab ripsmete ja kulmukarvade taastamist ja kasvu.
 • Taastab kulmukarvade elujõu ning lisab kulmudesse tihedust ilma vesinikku või ammoniaaki kasutamata.
 • Tänu orgaanilistele komponentidele, henna ei oma kasutamises vastunäidustusi, on ohutu allergikutele ja rasedatele, erandina võib olla vaid individuaalne henna talumatus.
Tulemus:
 • Ühtlane värvimine – erinevalt konkurentidest, ei tekitata värvimisel soovimatuid laike vaid pulber värvib ühtlaselt nii kulmukarvad kui ka toneerib nahka. Olenevalt segamise tehnoloogiast, mõju ajast ja eemaldamisest, on võimalik saada nii naturaalset, kui ka erksamat tulemust.
 • Tänu naturaalsetele värvidele on lahendatud probleem värvi valimisega heledate juustega inimestele.
 • Värv tuleb aegamisi ja ühtlaselt maha, muutudes heledamaks ja samas, värvitoon ei muutu.
Kellele henna kulmuhooldus sobib?

Hooldus on ideaalne, kui kulmud on kaotanud oma kuju, kahanenud või nõuavad pidevat toonimist.

Hoolduse käik:

Kulmuhooldus võtab aega kuni 45 minutit. Alustame alati konsultatsiooniga ja vajadusel teeme allergiatesti. Kulmude modelleerimisel ja mõõtmisel võetakse arvesse näo kuju ja silmade eripära, valitakse värvitoon.

Pulbri ja demineraliseeritud vee kokku segamisel saab pasta, mis kantakse kulmule ja hoitakse 20-30min. Ombre efekti saavutamiseks värvitakse kulmu esipool heledamalt ning läheb sujuva üleminekuga järjest tumedamaks. Ombre stiilis kulmud jätavad loomuliku tulemuse ning on sobilikud pea kõigile. Värvi mõjuaeg oleneb sellest, kas soovitakse saada naturaalset või erksamat värvitooni.

Kulmuvärv püsib õige hoolduse korral nahal 5-14 päeva ning karvadel kuni 3 nädalat, kui kaua täpselt, see oleneb kliendi nahatüübist ja on väga personaalne. Kuivema nahaga inimestel püsib värv paremini, kui neil, kellel on rasusem nahk. Samuti nendel klientidel, kellel ei ole nahaprobleeme.

Värv on poolpüsiv ja koorub maha samamoodi nagu nahk ehk ta irdub maha koos surnud naharakuga. 24h pärast protseduuri ei tohiks kulme märjaks teha ning kasuta õli iga päev.

Vastunäidustused:
 • armid ja kahjustatud nahk;
 • hennaallergia.

Vali henna kulmuhooldus ja naudi pikemaid hommikuid!

error: