fbpx
Scroll Top
sugaring raseduse ajal

Sugaring raseduse ajal

Küsimus, mida sageli küsitakse meie käest, on: “Kas ma võin sugaringis käia, kui ma olen rase?” Vastus on lihtne: “Jah!” Pole ühtegi tõendit selle kohta, et sugaring on lapseootel naistele ohtlik ja Sa võid sugaringis käia terve raseduse aeg – kuni sünnituseni välja. Tegelikult on see ainus ja kõige ohutum epilatsiooni meetod mida me tulevastele emmedele soovitame! Sugaring raseduse ajal.

Paljud naised otsustavad sugaringi kasuks siis, kui raseerimine muutub liiga keeruliseks. Mõned naised võtavad sugaringi lapse saamise ettevalmistuse osana, et tunda end puhtalt ja mugavalt. Mis iganes on põhjus, tea, et sugaringis käimisega võib igal ajal ohutult alustada.

Siiski toon välja mõned asjad, mida Sul on raseduse ajal sugaringi kohta hea teada VÕI silmas pidada.

Sinu hormoonide tase muutub raseduse ajal ja see võib põhjustada suurenenud tundlikkust ning kogu protseduur võib olla valulikum, kui Sa eeldasid. Kuidas vähendada tundlikkust:

  • Protseduuri päeval šokolaadi söömine tõstab õnnehormoon serotoniini taset, mis omakorda vähendab tundlikkust. Sugaring raseduse ajal.
  • Eelnevalt valuvaigisti võtmisega saad samuti tundlikkust vähendada, aga konsulteeri kõigepealt oma arstiga!

Rasedus võib põhjustada karvakasvu suurenemist erinevatel kehaosadel, sealhulgas näol, kõhul, nibudel ja jalgadel. Samuti võivad karvad kasvada paksemaks, tugevamaks ja tumedamaks ja ka kiiremini, kui eales varem. Soovitame neid piirkondi mitte raseerida, sest see võib probleemi süvendada. Sugaring on hea alternatiiv, sest selle tulemusel kasvavad karvad iga kord heledamalt ja hõredamalt tagasi.

Raseduse ajal on kogu keha vereringe intensiivsem, ja seda ka nahas ning see muudab Sinu naha palju tundlikumaks. Suurenenud tundlikkus võib põhjustada ka nahaärrituse riski suurenemist. Sugaring on parim valik nahaärrituse riski vähendamiseks, sest pasta ei kleepu nahale vaid ainult eemaldamist vajavate karvade külge. 

Väga oluline asi, millele tuleb tähelepanu pöörata, on protseduuri hügieenilisus. On teaduslikult tõestatud, et bakterid paljunevad vahas, aga suhkrupasta on bakteritevaba. Meie stuudios ei kasutata protseduuril paber-ribasid, vaid igale kliendile võetakse suhkrupastapall, mis peale protseduuri koos kindaga ära visatakse. Nii võid olla kindel, et sugaring on hügieeniline ja kindlasti ohutum, kui vahatamine.

Ohutud ja jamavabad tooted – suhkrupasta sisaldab 100% looduslikke koostisosi (vesi, suhkur ja sidrunimahl) ja see ei sisalda mingeid karme kemikaale, mis võivad naha sisse imbuda ja beebile kahju tekitada. 

Sugaring tehnikat kasutades karvad eemaldatakse kehalt õrnalt koos karvasibulaga karva kasvu suunas, minimeerides nii karvade murdumise võimalust ja tulemuseks on fantastilise väljanägemisega terve ja sile nahk.

Kahtluse korral, kas sugaring raseduse ajal sobib Sulle, on kõige parem konsulteerida oma arsti või ämmaemandaga, eriti kui Sul on muid tervisehäireid, nagu kõrge vererõhk või rasedusdiabeet. 

Oleme siiralt tänulikud, et nii paljud tulevased emmed on  usaldanud ennast meie hoole alla!

error: