fbpx
Scroll Top
Bikiini depilatsioon

BRASIILIA BIKIINI depilatsioon STEP BY STEP

Varem oldi arvamusel, et karvad intiimpiirkonnas aitavad ära hoida bakterite levikut ja karvade eemaldamine suurendab terviseriske. Tänapäeval ollakse siiski vastupidisel arvamusel, et pigem on bakteritele häbemekarvad väga soodsaks keskkonnaks paljunemiseks. Oluline igaühe jaoks on ikkagi leida õige viis, kas ja kuidas karvu piirata või häbe päris karvadest puhtaks saada.

Meie kliendid on peamise põhjusena välja toonud just hügieeni seisukoha, puhta tunde pärast sugaringi ja muidugi napp, seksikas pesu näeb siledal nahal kaunis välja. Puhas tulemus püsib 2-3 nädalat ning reisil olles võimaldab see muretult bikiine kanda ja jääb ära raseerimisjärgne ärritus, mida võib veelgi võimendada soolane merevesi.

Sugaringi käigus eemaldatakse väga hoolikalt bikiini piirkonnast kas kõik karvad, või jäetakse väike kujund vastavalt kliendi soovile.

Esimesele protseduurile tulles võiksid karvad olla ca 3-4 mm pikkused, et saavutada parim tulemus. Kui karvad on liiga pikad, saab need lõigata veidi lühemaks, et protseduuri valutumalt läbi viia. Protseduur kestab keskmiselt 15-30min.

Bikiini depilatsiooni erinevad võimalused:
 1. Sügav bikiini – depileeritakse sügavalt bikiiniäärt, aga häbemelt karvu ei eemaldata ja soovi korral tehakse ka tuharate vahelt puhtaks.
 2. Brasiilia bikiini – eemaldatakse kas kõik karvad kogu bikiinipiirkonnast, või soovitakse jätta nn “landing strip” ehk maandumisrada või kolmnurk ja puhtaks tehakse ka tuharate vahelt.
Brasiilia bikiini depilatsioon step-by-step:
 1. Enne protseduuri algust selgitame välja kliendi eelnevad depilatsiooni kogemused ja soovid eelolevale protseduurile.
 2. Palume kliendil võtta ära püksid ja heita voodile pikali, jalad palume kõverdada nii, et bikiiniala oleks kenasti avatud.
 3. Puhastame ja puuderdame naha.
 4. Tehnik paneb kätte kindad ja võtab sobiva koguse suhkrupastat millega hakkab väikeste osade kaupa eemaldama karvu.
 5. Depilatsiooni tehes vestleme kliendiga, jälgime kliendi enesetunnet ja pakume vajadusel pausi (kui protseduur on kliendi jaoks väga valulik näit. esmakordselt sugaringis ja on eelnevalt vaid raseerinud ning karv on tihe ja tugev).
 6. Kui eestpoolt on kõik karvad eemaldatud, siis palume kliendil keerata ennast kas külili või kõhuli, oleneb kuidas klient ennast mugavalt tunneb ja eemaldame karvad ka tuharate vahelt.
 7. Puhastame naha, paneme rahustavat Aloe vera geeli ja palume kliendil riietuda.
 8. Anname kaasa nõuanded kuidas peale protseduuri kodus nahka hooldada ja millal uuesti meid külastada.
Nõuanded enne, kui proovid
 • Me kõik teame, et UV-kiired võivad suurendada naha tundlikkust. Seepärast pole soovitav enne sugaringi 24-48 tundi päevitada või külastada solaariumi. Väldi ka peale protseduuri 48 tunni jooksul päevitamist ja solaariumi, sest pigmendilaikude tekkimise oht on suurem.
 • Soovitav on eelmisel päeval oma keha koorida.
 • Võimaluse korral käi enne protseduuri duši all. Puhtal nahal on depilatsiooni efekt suurem ja nahaärrituse võimalus väiksem.
 • Sugaring on vähem valulik võrreldes vahatamisega. Soovitame võtta pool tundi enne protseduuri valuvaigistavat tabletti, kui Sul on tundlik nahk või Su valutundlikkus on kõrge.
 • Arvesta ka sellega, et enne menstruatsioonitsüklit on Sinu keha tundlikum – lükka bikiini depilatsioon edasi.
Sugaring sobib ka meestele!

Meie arvamuse järgi ei anna karvane olemine mehelikkust juurde, kui mees tunneb ennast mehelikuna, siis ta seda ongi. Üldjuhul hoolitsetud mehed on enesekindlad ja julgevad lisaks juuksurisalongile külastada regulaarselt ka meie stuudiot. Ja nii üllatav kui see ka pole, aga kõige populaarsemad on selja ja meeste brasiilia bikiini depilatsioon.

error: